Bir Kitap Nepal’e Can Oluyor: Nepal Gezi Rehberi-Dünyanın Çatısına Yolculuk

  chicchidipensieri.blogspot.com
  chicchidipensieri.blogspot.com

  Henüz görmesem de görmeyi en çok istediğim, öyle böyle de değil, rüyalarıma girecek kadar istediğim Hindistan ve Nepal ikilisinin Nepal’ini gidemeden böyle görmeyi hiç istemezdim.

  Benzer acıyı yaşayan biri olarak şimdi daha çok görmeyi arzuladığım Nepal’e üst üste yaşadığı deprem ile yeniden hayat vermek için muazzam bir şey var: KİTAP

  İlk depremi 25 Nisan 2015’te 7.8′lik sarsıntıyla yaşayan ve 8.000 binin üzerinde can kaybı veren Nepal, 12 Mayıs itibariyle 7.3 büyüklüğünde ikinci kez sallandı. Şu an için can kaybının net sayısı verilemiyor. Ve bizler, bir kitapla bir cana hayat olabiliyoruz.

  nepaldepremi

  Maddi olarak fazla destek veremiyor musun? Nepal sana çok mu uzak? Yardım kuruluşlarına güvenmiyor musun? Bir şeyler yapmak istiyorum ama ne olduğunu bilmiyorum mu diyorsun? Hepsinin cevabını sana bu kitap versin: NEPAL GEZİ REHBERİ

  Melih Eriş ve Nepal Gezi Rehberi Ekibi‘nin daha önce yayınlamış oldukları kitaplarından Nepal Gezi Rehberi’nin Haziran sonuna kadar yapılacak satışlarından elde edilen tüm geliri Nepal’deki depremzedelere gönderilecek.

  Foto: financialexpress.com

  Nepal’e destek olmak hem de Nepal seyahat planlarında olanların faydalanacağı, böylelikle bir taşla iki kuş vuracağı bu müthiş uygulama ile Nepal’e destek olabilirsiniz.

  Online satın almak isteyenler için link:

  Nepal Gezi Rehberi D&R

  Nepal Gezi Rehberi idefix

  Kitap alırım ama başka şeyler de yapmak istiyorum diyorsan, Nepal’in battaniye, çadır gibi acil ihtiyaçları var. Bunun için Nepal Gezi Rehberi ve dolayısıyla Melih Eriş’e ulaşın.

  Ulaşmak için buradan: Facebook

  O renkli ve mutlu insanların güzel ülkesine gelebilmek ümidiyle;

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir