Sürreal Bir Yol Filmi: The Secret Life Of Walter Mitty

  Ben Stiller’ın oyuncu kimliği dışında bir de yönetmen kimliğiyle karşımıza çıktığı The Secret Life Of Walter Mitty, ‘Life!’ adlı dergide çalışan ve çoğunlukla hayal dünyasında yaşayan Walter’ın bir fotoğraf uğruna yaşadığı maceraları konu alıyor. Hemen görelim:

  Filmimiz ‘Life!’ adlı derginin artık sadece online olarak yayın hayatına devam etme kararıyla başlıyor. Basılı olarak çıkacak son sayısı için güzel bir veda içeriği hazırlayacak ekibin fotoğraf işleriyle uğraşan elemanı Walter, son sayı kapağına konulacak fotoğrafı bir türlü bulamaz. Bu fotoğrafı dergiye gönderen adam ise dünyanın en garip yerlerinde dolaşan ve yeri yurdu asla bilinmeyen Sean Penn abimizdir. Walter, fotoğrafı bulmak için Sean Penn’in izini sürer ve Himalayalar’a kadar sürecek garip ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.

  THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY

   Film müzikleri, replikleri ve görselliği ile çok hoş bir film olmuş. Yeni bir şey vadediyor mu? Pek değil. Ama içinizdeki iflah olmaz seyyaha söz geçiremiyorsanız ve aklınızda hep gitmek eylemi varsa, filmlerin çok da mükemmel olması sizin için önemli olmayacaktır.

  Keyifli izlemeler…

  Spoiler içerir gibi olabilir: Bu sahnesiyle aklımda kalmış filmdir.

   

  Secret Life of Walter Mitty (Pub Scene) from jorgedart on Vimeo.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir